.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.

FORUM-PAYLAŞIM

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MSN DAMAR NİCKLER

YazarMesaj
HAYALET
Misafir

MSN DAMAR NİCKLER Empty
MesajKonu: MSN DAMAR NİCKLER   MSN DAMAR NİCKLER Icon_minitime21st Nisan 2008, 13:51

ICTIGIM SARAB OLSUN...
CEKTIGIM ESRAR OLSUN...
SEVDIGIM KIZ MUSLUMCUYSE BU CAN ONA FEDA OLSUN

aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsın...okuSun öLüm FeRmanımı SaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcı...BeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın.

ßenım damarlarımda dolasan kımyasal bır etkı sen aşk degılsın guzelım senınkı etkıye tepkıSmile

sEnLe BiRlİkTeİkEn SaAtLeRe YeTiŞeMeDiM;SeNdEn AyRıLdIkTaN sOnRa DaKiKaLaRa ErİşEmEdiM

HAYATTA HİÇ BİR ZAMAN HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMADIM ÇÜNKÜ KİMSE İÇİN HAYAL KURMADIM

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!

BENİ YAŞATAN BİRŞEY VAR Kİ'''''''''''SENNN''''''''''''
BENİ MUTLU EDEN BİRŞEY VAR Kİ'''''''''''SEVMENN'''''''''''
BENİ ÖLDÜRECEK BİRŞEY VAR Kİ''''''''''''''TERKEMENN'''''''''''''

BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, ŞEHRIN TUTSAKLARINI SALAYIM KALBIMDEN, BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, KURSUNU BEYNIME SIKAYIM OYLESINE
AVAREMU07
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

MSN DAMAR NİCKLER Empty
MesajKonu: Geri: MSN DAMAR NİCKLER   MSN DAMAR NİCKLER Icon_minitime22nd Nisan 2008, 22:22

Harbiden damar sözler emeğine sağlık birader devamı gelir inşAllah

MSN DAMAR NİCKLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-