.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.

FORUM-PAYLAŞIM

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DEGERLİ ÖGRETMENLERİMİZE ÖZEL BÖLÜM

YazarMesaj
Kral38
MODERATÖR
MODERATÖR

DEGERLİ ÖGRETMENLERİMİZE ÖZEL BÖLÜM Empty
MesajKonu: DEGERLİ ÖGRETMENLERİMİZE ÖZEL BÖLÜM   DEGERLİ ÖGRETMENLERİMİZE ÖZEL BÖLÜM Icon_minitime22nd Nisan 2008, 22:31

ROYAL EKİBİ olarak Değerli Öğretmenlerimizi de unutmadık ve onlara özel bölüm açtık.Bu bölümde Öğretmenlerimiz seslerini bizlere duyurma şansını yakalayacaklar.

Bu bölümde:

* Öğretmenlerimizin yararlanacağı konu veya programları paylaşabilir,
* Öğretmenlerimiz yaşamış olduğu sorunları ve zorlukları burada paylaşarak öğretmen adaylarına yol gösterebilir,
* Okulunuz hakkında bilgi veya tanıtım yapabilir,
* Kitap ihtiyacı olan okullarımız için mini kampanya başlatabilir,
* Yeni görev alacağınız şehir hakkında ön bilgi alabilir veya kiralık ev gibi aramakta olduğunuz konular hakkında diğer öğretmen ve üyelerimizden yardım alabilir,
* Günlük veya haftalık haber veya okul haberlerinizi burada paylaşabilir,
* Duyurularınızı buradan yapabilir,
* Öğretmenlerimizin genel yaşamış olduğu sorunlar hakkında konu açabilir ve fikir alışverişi yapabilir,

* Öğretmenler için gerekli olan döküman, program veya buna benzer konular için bölümde istek yapabilirsiniz.

Bölümümüz şuanda hazırlık aşamasında, bu hazırlık süresinde sizlerde bu konu altında fikirlerini bizlere iletebilirsiniz. Bu sayede yeni bölümü hep birlikte şekilendirmiş olacağız.

Saygılar

KraL 38

DEGERLİ ÖGRETMENLERİMİZE ÖZEL BÖLÜM
1 sayfadaki 1 sayfası