.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.

FORUM-PAYLAŞIM

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YENİ MSN VİRÜSÜ DİKKAT BENİM FOTO,LARIMI KABUL ET...!!!

YazarMesaj
Kral38
MODERATÖR
MODERATÖR

YENİ MSN VİRÜSÜ    DİKKAT BENİM FOTO,LARIMI KABUL ET...!!! Empty
MesajKonu: YENİ MSN VİRÜSÜ DİKKAT BENİM FOTO,LARIMI KABUL ET...!!!   YENİ MSN VİRÜSÜ    DİKKAT BENİM FOTO,LARIMI KABUL ET...!!! Icon_minitime22nd Nisan 2008, 22:39

<HR style="COLOR: #fdfdf9" SIZE=1>
Listenizdeki virüs bulaşan kişilerden sizlere '' HEy ßenim fotoLarım kaßuL et '' yada '' Ya ßaksana Paris hiLton hapiste ne hale geLmiş '' veya '' en iyi Arkadasimla fotograflarım '' gibi Zip uzantıLı dosyaLar gönderiliyor.
Yada "
look at my summer pictures " ve yanında link olan bir mesaj geliyor bunları kabul ettiğiniz takdirde virüs hem sizin bilgisayarınıza bulaşıyor hemde haberiniz olmadan bu virüsler listenizdeki gruplara gönderiliyor, artı olarak bu virüsler mailinize e-mail şeklinde gönderiliyor bu şekilde gelen mailleri okumadan silerseniz yararınıza olur.

MSN’deki bir açık ile bulaşan ve bilgisayara ciddi zararlar veren virüsün nasıl temizleneceğini anlattılar. MSN kullananların karşılaştıkları virüsün “WORM_SDBOT” solucanının yeni bir türü olan “WORM_SDBOT.EXT” olduğu açıklandı. Virüs MSN kullanıcısına ilginç bir mesaj göndererek “Beach Picture 2003″ dosyasının bilgisayara yüklenmesini sağlıyor. MSN virüsünün bilgisayarda aktif olması ile birlikte açıklardan yararlanan hackerlar; bilgisayarda sistemin kontrolünü ele geçiriyorlar. Bilgisayarınıza bulaşan MSN virüsü; sizin listenizde olan kişilerede mesaj göndererek, arkadaşlarınıza da bulaşmasına neden oluyor. Bu MSN virüsünden kutulabilmeniz için “HijackThis” programını kullanmanız öneriliyor. Birçok ödül alan ve yılın en iyi casus program temizleme ürünü olan “HijackThis” programının 2.0 sürümünü buradanindirebilirsiniz.

YENİ MSN VİRÜSÜ DİKKAT BENİM FOTO,LARIMI KABUL ET...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-