.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.

FORUM-PAYLAŞIM

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AŞK,@ DAİR...!

2 posters
YazarMesaj
Kral38
MODERATÖR
MODERATÖR

AŞK,@ DAİR...! Empty
MesajKonu: AŞK,@ DAİR...!   AŞK,@ DAİR...! Icon_minitime22nd Nisan 2008, 22:47

[b][i]AŞK,@ DAİR...! Burcuya1ck8

Dur ve dinle....
Bedenimi kaplayan hüzün...Ruhumu çepeçevre saran kırık düşler ve içimde senden bana arta kalan cam kırıkları...
Hiç kimse dolduramaz yerini , dindiremez ayrılığın sessiz kalpteki haykırışını...

Pencerenin önüne geç perdeyi yavaşça arala ve gör köşe başında sessizce oturup bekleyen ve ağlayan KADINI....O kim diye düşünme...O BENİM....

Kahretsin seni anılarımdan silmek o kadar zor ki...Gitsende kendi kalbine , çekilsede ruhun karanlık köşelere kaçamazsın kalbimden....
Çünkü kalbimde seninle yaşadığımız anların ayak izlerini bıraktın....

Bilir misin...AŞK,@ DAİR...! M185vb????
Karanlık geceleri teslim alan yalnızlığa inat bütün geceyi sevdiğinin hayaliyle geçirmeyi...AŞK,@ DAİR...! M185vb??
Gelmeyeceğini bile bile bütün gece beklemeyi..AŞK,@ DAİR...! M185vb??
Gözlerine uykuyu haram edip sabaha kadar beklemeyi..AŞK,@ DAİR...! M185vb??
Gözlerinde 2 dakikalığına göreceğin mutluluk için ölmeyi bilir misin..AŞK,@ DAİR...! M185vb??

Görüyor musun seni ne kadar sevdiğimi..AŞK,@ DAİR...! M185vb?
Bu kadar mı diye düşünme dur daha bitmedi söyleyeceklerim....DUR VE DİNLE......

Ugrunda her şeyi feda edecek kadar değerlisin...Gözlerinin ışığında kilitliyim ben...Sen ise kalbimdeki en güzel aşk cümlelerinin mısralarısın...Mıralarımda ki en güzel kafiyesin....
Sana açtım hiç kimsenin giremediği ve göremediği kalbimin kapılarını...

Güneşi sende gören gözlerim , gözlerinde parlıyor....

Aşkımı , yalnızlığımı ve özlemlerimi senden bana kalan yürüdüğümüz ve ıslandığımız sokaklara dağıtıyorum....

Gidişinle çoraklaşan kalbimi toprağa gömüyorum ve sana olan aşkımı mavisiz yarınlara tohum olsun diye ekiyorum....

Görüyor musun seni ne kadar sevdiğimi...AŞK,@ DAİR...! M185vb??

Bu kadar mı diye düşünme...Dur ve Dinle....
Hazanda esen rüzgarla savrulan sararmış kuru yaprağın koybolacağını bilsede...İlkbahar da delice esen rüzgara meydan okuduğunu.....

Takvimden yaprak düşerken , nefesim kesilirken , hücrelerim bir bir kururken hayatımın son demini yaşayacağımı bilsemde , ölümü karşıma alsamda....

VAZGEÇMEM SENDEN

Söyleyeceklerim bunlar....Şimdi git gidebileceksen.....
Kalırsan ÖMRÜM olursun....
Gidersen SONUM olursun....

Seni dinliyorum......
[/i][/b]AŞK,@ DAİR...! Dividers_89

Bir gün düşüyordum uçuruma doğru sürükleniyordum sıkılmıştım artık yaşamaktan yalnız bedenim eriyordu adeta.
Hayatı akışına sürüklenmesine serbest bırakmıştım hastalığı boşverir kendimi gizliden tehlikeye atardım.
Sonumu biliyordum belkide ama bu umrumda değildi arkamda bırakacaklarımın gözleri,gözlerim önüne geliyordu.
Düşünüyordum...YAŞARKEN NELER YAZDIM ve... ÖLÜNCE NELER OKUYACAKTIM.................................

Ama uçuruma doğru sürüklenirken yavaş yavaş...beni uçurmdan yukarıya üfleyen rüzgarlar da vardı.
Sona yaklaştıkça insan şu söze inanıyordu...."Vakit dardı ve aslında ölümün bile güzeli vardı" ...
Artık dayanamıyordum bu hayat bana dar geliyordu işkenceydi,muhtaciyettii,dardı zindandı.
Ölümün güzelini tercih etmiştim kimse bilmiyordu belki ama yolumu çizmiştim,hayatımı son değerlere vermiştim...

Kimse bilmiyordu hayatımın son basamaklarıydı belkide ve uçuruma yavaş yavaş ilerliyordum tutunacak dal yoktu.
Kimseyi de beklemiyordum elime uzanan "sahte" elleri geri çevirmiştim çünkü hissedilmiyordum hissetmiyordum...
Sonumu düşündüm ve dünya benim yokluğumda nasıl bir boşluk hissedecekti acaba...
ve sonun geldiğini hissediyordum yaşadıklarım içime hastalık olarak girmişti ve beni uçuruma yaklaştırıyordu...

AŞK,@ DAİR...! Dividers_112

-->: Vaktin Varsa Dur ve DinLe MaSaLPeRiSi Ne Diyor.. <hr style="COLOR: rgb(209,209,225)" SIZE=1>
Gün değerken saçlarıma titreyen parmaklarıyla,ben elim yüreğimde her saat başı yüreğine yürüyorum...Biliyorumki orada huzur var..Biliyorumki orada el değmemiş bir sevda var..

Aşkımın kanatlarına sevda çiçeklerimi ekleyip,gözbebeklerine konsun diye az önce dualarla uğurladım yar..! Sabah uyandığında yanıbaşında olacaklar...Sabah uyandığında benim yerime yüreğine dokunup " sevdiğimsin ve bir ömür seveceğimsin " diye fısıldayacaklar...

Yüreğini yüreğimle buluşturan Yaradana şükrediyorum zamanın saniyelerini adımlarken...Aynaya her baktığımda gözlerimde gözlerini görüp,gülümsüyorum...

Sevdanla hayat bulan " ben " i seni sevdi diye seviyorum...

İyi ki varsın sevdiğim...

İyi ki benimsin...

Varlıklar içindeki herşeyim,

Yokluklar içindeki paha biçilmez servetimsin...

Daha önce hiç bu kadar gülmemişti yüreğim bu iki kelimeyi söylerken..

Dudaklarımla değil,

Adının harflerini tek tek kazıdığım yüreğimle söylüyorum;

" SENİ SEVİYORUM "

" SENİ SEVİYORUM "

" SENİ SEVİYORUM "

AŞK,@ DAİR...! Dividers_89

Seni düşündüğüm bir gece daha..Hayaline sarılıp yorgan misali sokuluyorum sevdana...Sıcaklığının tarifi yok...Gözyaşlarımla şiirler yazıyorum mutluluk sayfasına..

Yüreğime bıraktığın cümleler aklımdayken uyku uğrar mı sanıyorsun gözlerime ?

Bir şeyler yapmalıyım seni mutlu etmek için..Her geçen gün biraz daha fazla sevmeliyim seni..Hayatımın her karesine hapsetmeliyim gözlerinin rengini..

Sayfalar dolusu şiirler yazmalıyım,sonunda daima SEN olan..

Yüreğindeki sevdayı yüreğime bıraktığın günden beri ,sevgimi dualarla temizliyorum her gece ,her saat,her an...Nazar boncuklarından bir tesbih yaptım gözlerime bıraktığın bakışlarının gölgesine..

Senden başkasının sesi değmesin diye kulaklarıma, sağır dakikaların koynuna bıraktım kendimi..

Başka gözler değmesin diye gözlerime,kör bakışların lekesizliğine sığındım..

Bilesin AŞK KOKAN YARİM..

İhanetin tek bir hecesi bile olmasın sevdamda diye,

Yanımda olmadığın anlarda KÖRÜM ve SAĞIRIM artık..

AŞK,@ DAİR...! Burcuya1ck8

_uacct = "UA-2594508-11";
urchinTracker();
royal07
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
royal07

AŞK,@ DAİR...! Empty
MesajKonu: Geri: AŞK,@ DAİR...!   AŞK,@ DAİR...! Icon_minitime23rd Nisan 2008, 08:26

ii güzelde koçum mesajlardaki fazla kodlarisil peşinizden koşturtmayın beni Very Happy
https://royal07.yetkin-forum.com

AŞK,@ DAİR...!
1 sayfadaki 1 sayfası