.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.•¨`*:•. RoyaL07 .•¨`*:•.

FORUM-PAYLAŞIM

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EN GÜZEL TEMEL FIKRALARI

2 posters
YazarMesaj
royal07
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
royal07

EN GÜZEL TEMEL FIKRALARI Empty
MesajKonu: EN GÜZEL TEMEL FIKRALARI   EN GÜZEL TEMEL FIKRALARI Icon_minitime8th Mart 2008, 21:33

ASTRONOT TEMEL

3 atranot uzaya gidecek.Bunlardan biri alman biri ingiliz biride bizim temel.Bunlar yıllarca gelmiyecekleri için en önemli ihtiyaclarını sorarlar.Alman bana sarışın,esmer,kumral hatun der.İngiliz bana bol bol içki der.Bizim temel baaa bol bol cigara der.Neyse istekler temin edilip uzaya fırlatılıyorlar.3 astronot aradan yıllar geçiyor geri dönüyorlar.Tabi aileler merakla bekliyor.Önce alman iniyor dalyan gibi alman olmuş iğne iplik.Sonra ingiliz iniyor adam zil zorna sarhoş.Tabiki sıra temele geliyor.Temel kapıda görünür görünmez bi fırlıyor agzında cigarayla:
-"Allahını seven baaa ateş versuuun"

PARMAK

Lazların atölyesinde bir iş kazası olmuş ve bir Lazın parmağı kopmuş. Lazlar hemen ilk yardım yaparak kopan parmağı bir buz torbası içinde hastaneye yetiştirmişler. Koşarak cerraha parmağı vermişler. Parmağı alan cerrah :

- Güzel, parmağa birşey olmamış. Hasta nerde?

- Ne hastası? Onu da mı getirmemiz gerekiyordu?

OTEL

Temel Almanya'da bir otele giderek oda fiyatlarını sormuş,

-1.Kat 200 mark, 2. kat 190 mark, 3.kat 180 mark, 4.kat 170 mark, 5.kat 160 mark.

Temel,

-Teşeççur ederum, penum içun yeterince çok katlu değil.

AİDS

Temel akciger kanseri olmus Doktorlar iki aydan daha fazla yasaman mucize olur demisler ve umitsiz oldugu icin tedaviye de son vermisler.Olecegini anlayan Temel , butun esiyle dostuyla helallesmeye karar vermis. Fakat bizim Temel gordugu herkese kendisinin AIDS hastaligina yakalandigini ve iki ay icinde olecegini anlatiyor ve helal etmerini istiyomus haklarini. Tabii bunu duyanlar Temel'e helallik veriyorlarmis ama bir yandan da elini bile son bir defa sikip,kucaklasmaktan kaciniyorlarmis.Temel'in en iyi arkadasi Dursun Temel'in bu yaptigini duyunca sormuş:
- Yaw Temel, anladik sen Kanser oldun olecen, neden millete AIDS oldum diyon, bak herkesi bir korku sardi demis.
Temel;

- Yaw Tursun, oyle de oleceeezzz boyle de olecez, bari kariyi saglama alalim dedim.
https://royal07.yetkin-forum.com
Siyah İnci
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

EN GÜZEL TEMEL FIKRALARI Empty
MesajKonu: Geri: EN GÜZEL TEMEL FIKRALARI   EN GÜZEL TEMEL FIKRALARI Icon_minitime9th Mart 2008, 22:13

Çok güzeller ya. Very Happy Very Happy Özelliklede 'Otel' Very Happy Very Happy Very Happy

EN GÜZEL TEMEL FIKRALARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-